πΎππππππ 2022 π½π°π·-πππππππ Γπ΅ π
π π·ππππππππππππ ππ π¬ππππππ π΅πππππππ
βErfgebonden energieβ noemen zij het zelf. Ze zijn groots in eenvoud en ontwikkelen duurzame concepten die dwars staan op de grote merken en de gevestigde orde. Hun ambitie is reductie van de netbelasting in een woonwijk en verlaging van de energierekening.
Eplucon B.V. realiseerde een 10 ampère woning, waar binnen de erfgrens energie opgewekt, opgeslagen en verbruikt wordt met behulp van slimme regeltechniek. Ze ontwikkelden een compleet energiemanagementsysteem met een superslimme thermostaat die vooruit kijkt naar weersvoorspellingen en fluctuerende energieprijzen. Vraag en aanbod wordt zo op elkaar afgestemd.
Een terechte winnaar met wereldwijde potentie.
De VIP werd bij Fruittuin Verbeek overhandigd door Rolf Lebbink, directeur van Textline ReclameCentrum Harderwijk en Zwolle en winnaar van de VIP 2020.
De genomineerden waren: Kolmer Elektromotoren, Bos BTC, Duratherm Nederland BV, NL Food Specials, Ten Hove Advice & Support B.V.
Met dank aan de vakkundige jury Ronald Cleijsen, Netty Wakker, Erwin Bruinink, Hans van Norel, Piet Mosterd, Jan Stegeman, Roeland van Delden, Rolf Lebbink en de organisatie Henny Blokhuis, Marieke op de Weegh, Dr. Ir. Sina Salim (Ph.D.), Geelco Koetsier en Manon Companjen.
Fotocredits Erwin Winkelman
De VIP wordt mede mogelijk gemaakt door het NVOO, VNO-NCW Midden, RCT Gelderland, Veluwe Portaal, Landstede MBO, Windesheim, Kennispoort Regio Zwolle, Broekhuis
#VIP #innovatie #ondernemerschap #energie